Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

FOTO Milan Škriniar posiela tvrdý odkaz slovenským bulvárnym médiám: Vy tupci hlúpi, neviete absolútne nič!

BRATISLAVA - Aj Milan Škriniar má len jedny nervy. Zdá sa, že jeho pohár trpezlivosti už pretiekol a stopér Interu Miláno už neznesie klamstvá na jeho adresu.
Milan Škriniar na odchod zo San Sira ani nemyslí.
Zdroj: uefa.com
Zdieľajte:

Slovenskému futbalovému reprezentantovi, Milanovi Škriniarovi, už došla trpezlivosť s médiami, ktoré nemajú v záujme poskytovať pravdivé informácie o jeho súčasnom pôsobení v Interi Miláno.

Prečítajte si aj

Rozdávame 600 tisíc (Ilustračné foto).Rozdávame rozprávkových 600 tisíc: Naskočte do súťaže a získajte podiel z nadupaného banku!

Na sociálnej sieti Instagram uverejnil odkaz pre bulvárnych novinárov, ktorí prišli s informáciou, že Škriniarovi sa máli plat, ktorý mu taliansky klub ponúka v novej zmluve.

Odkaz Milana Škriniara slovenským médiám.
Odkaz Milana Škriniara slovenským médiám. Zdroj: instagram.com/milanskriniar

Futbalový stopér, ktorý pred príchodom do Milána pôsobil aj v talianskej Sampdorii, by mal aktuálne v Miláne zarábať približne 1.7 milióna eur za sezónu.

O služby reprezentačného stopéra prejavilo záujem množstvo európskych veľkoklubov, vrátane španielskeho giganta z Barcelony, no Milan Škriniar v žiadnom z rozhovorov nenaznačil, že by bolo v jeho záujme opustiť mesto módy.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: futbalovysvet.sk

Diskusia

Podobné články