Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

FOTO Rooney vyvádzal na letisku vo Virginii. Skončil vo väzbe a hrozil mu súd!

WASHINGTON - Anglický útočník sa koncom minulého roka dostal do poriadnych problémov.
Wayne Rooney v drese Manchestru United.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Najlepší strelec anglickej reprezentácie Wayne Rooney bol v decembri zatknutý na letisku Loudon County vo Virginii. Dôvodom bol incident, pri ktorom bol futbalista pod vplyvom alkoholu a mal ľudí naokolo častovať nemiestnymi výrazmi. Informácie priniesli viaceré zdroje z britských ostrovov, vrátane BBC či SkySports.

Prečítajte si aj

Franck Ribéry pobúril fanúšikov.VIDEO+FOTO Ribéryho kritizujú za zlatý steak. Ste z prasknutého kondómu, odkazuje hejterom

Útočník pôsobiaci v DC United bol pokutovaný sumou 25 dolárov a musel zaplatiť 91 dolárov za náklady po tom, ako bol zatknutý správou letiska Metropolitan Washington Airport, ktoré sídli v blízkosti klubového štadióna. "Dňa 16. decembra 2018 bol vzatý do útvaru na zadržiavanie dospelých v Loudon County na základe obvinenia z verejnej intoxikácie pochádzajúcej zo zatknutia políciou Metropolitan Washington Airport," povedal hovorca kancelárie šerifa v Loudoun County.

Rooney bol neskôr prepustený na osobnú záruku a v piatok vyplatil aj samotné pokuty. To znamená, že súdne pojednávanie naplánované na 24. januára, bolo zrušené. 33-ročný útočník bol obvinený z priestupku "4. triedy", pri ktorom je maximálna pokuta 250 dolárov.

Takto vyzeral Rooney po zatknutí. Fotka pochádza od Loudoun County Sheriff’s Office.
Takto vyzeral Rooney po zatknutí. Fotka pochádza od Loudoun County Sheriff’s Office. Zdroj: skysports.com

Jedna z najväčších hviezd americkej MLS sa v problémoch ocitla už v septembri 2017, kedy ho polícia chytila pri šoférovaní pod vplyvom alkoholu, keď prekročil povolený limit takmer trojnásobne. Trestom mu je dvojročný zákaz jazdiť a vykonať verejnoprospešné práce.

Zdieľajte:
Zdroje informácií: bbc.co.uk, theguardian.com

Diskusia

Podobné články