Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Potvrdené! Neymar prestúpi do Barcelony výmenou za Dembélého

BRATISLAVA - FC Barcelona na svojom oficiálnom konte na Twitteri potvrdila návrat Neymara, ktorý na Camp Nou prestúpi v lete 2019.
Neymar prestupuje do Barcelony výmenou za Dembelého.
Neymar prestupuje do Barcelony výmenou za Dembelého. Zdroj: koláž/fs
Zdieľajte:

Barcelona sa vyjadrila, že Brazílčan podpíše v lete zmluvu na 5 rokov s odstupnou klauzulou vo výške 700 miliónov eur. Opačným smerom poputuje Ousmane Dembélé.

FC Barcelona na svojom oficiálnom konte na Twitteri potvrdila návrat Neymara.
FC Barcelona na svojom oficiálnom konte na Twitteri potvrdila návrat Neymara. Zdroj: forcabarca.sk

Príchod Neymara na Camp Nou nie je žiadnym prekvapením. Neprekvapuje ani začlenenie Ousmane Dembélého do celého prestupu. O jeho odchode písali média už dávnejšie, najmä v dobe, keď Francúz nedodržiaval disciplínu a chodil neskoro na tréningy.

Neymar odohral v drese PSG doposiaľ 49 súťažných zápasov. Stačili mu na 44 gólov a 24 asistencií. Z Barcelony odišiel okrem iného aj preto, aby vystúpil z tieňa Lionela Messiho. Vo francúzskej metropole ho však momentálne začína prevyšovať dvadsaťročný Kylian Mbappé.

Nesmieme zabudnúť na to, že práve 28. decembra si katolíci pripomínajú Sviatok svätých neviniatok, no v Španielsku je tento deň ekvivalentom 1. apríla, keď si ľudia robia z iných žarty. No, čo poviete? Prijali by ste takýto prestup?

ANKETA: Páčil by sa Vám takýto prestup?

  • Áno, dobrý nápad

    59%

  • Výmenou za Dembélého určite nie

    13%

  • Celkovo nie. Neymar nech zostane v PSG

    28%

Zdieľajte:
Zdroje informácií: futbalovysvet.sk, marca.com, twitter

Diskusia

Podobné články