Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

VIDEO V Miláne privítali novú posilu: S AC sa dohodla na päťročnej zmluve

MILÁNO - Predstavitelia talianskeho klubu AC Miláno privítali v nedeľu brazílskeho futbalistu Lucasa Paquetu. Ten prišiel do Milána spečatiť svoj prestup. Uviedli to talianske médiá.
AC Miláno privítalo v nedeľu brazílskeho futbalistu Lucasa Paquetu.
AC Miláno privítalo v nedeľu brazílskeho futbalistu Lucasa Paquetu. Zdroj: twitter
Zdieľajte:

Predstavitelia klubu Serie A súhlasili s odstupným vo výške 35 miliónov eur za brazílskeho reprezentanta, ktorý obliekal dres Flamenga už od desiatich rokov. Z tejto čiastky dostane 70 percent klub, zvyšok sa rozdelí medzi hráča a brazílsku futbalovú federáciu. "Som veľmi šťastný, že som tu. Vybral som si Miláno pre jeho históriu," povedal Paqueta novinárom na letisku. V uplynulej sezóne brazílskej ligy strelil Paqueta 10 gólov a Flamengu pomohol k druhému miestu. "Ja budem až do smrti fandiť tomuto klubu," povedal 21-ročný futbalista.

Prečítajte si aj

Trnave hrozí, že opustí ligu.Trnave hrozí, že opustí ligu

Paqueta reprezentoval Brazíliu v dvoch zápasoch a môže hrať na poste stredového záložníka ako aj v útoku. S talianskym klubom sa dohodol na päťročnej zmluve v hodnote 1,5 milióna eur za sezónu. Na začiatku týždňa sa podrobí lekárskej prehliadke. Informácie priniesla agentúra AFP.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články