VIDEO PSG prišiel v lige o prvé body aj Neymara

PARÍŽ - Futbalisti Paríža Saint-Germain stratili v nedeľu v 15. kole francúzskej Ligue 1 prvé body v sezóne, keď remizovali na pôde Girondins Bordeaux 2:2.
Zdroj: 30246

Prišli tiež o Brazílčana Neymara, ktorý musel v 57. minúte vystriedať pre problémy so slabinami. Na čele tabuľky však majú obhajcovia titulu štrnásťbodový náskok pred druhým Montpellierom.

Pozrite si aj

VIDEO Origiho parádička: Takýto gól nedáte ani na playstation!

Na Štadióne Matmut Atlantique sa hral zaujímavý futbal. Neymar otvoril skóre v prvom dejstve, na začiatku druhého ale Jimmy Briand vyrovnal. Hostí opäť dostal do vedenia Kylian Mbappe, ale v 84. minúte stanovil deľbu bodov Dán Andreas Cornelius.

"Ešte neviem presne, aké je to zranenie. Musíme byť ale opatrní. Neymar pred zápasom povedal, že nemá problém nastúpiť. Hracia plocha však dnes bola naozaj ťažká. Dúfame, že Neymar bude v stave nastúpiť do Ligy majstrov aj po ďalších zápasoch v Štrasburgu a doma s Montpellierom," citovala agentúra AFP nemeckého trénera PSG Thomasa Tuchela. O osem dní odohrá PSG dôležitý duel v LM na pôde CZ Belehrad.