VIDEO Barcelona naďalej stopercentná: Neapol zmrazil v nadstavenom čase Di Maria

BRATISLAVA - Barcelona aj bez Lionela Messiho triumfovala na Camp Nou nad Interom Miláno.
Zdroj: 29847

Futbalisti SSC Neapol v zostave s kapitánom Marekom Hamšíkom remizovali v šlágri C-skupiny Ligy majstrov na ihrisku Paríža St. Germain 2:2. Bod domácim zachránil v nadstavení Angel Di Maria. Barcelona aj bez Lionela Messiho triumfovala na Camp Nou nad Interom Miláno 2:0 a v B-skupine ešte nestratila ani bod. V zostave Interu figuroval od začiatku slovenský obranca Milan Škriniar.

ONLINE zo šlágra Ligy majstrov: FC Barcelona - Inter Miláno

V A-skupine je stopercentná Borussia Dortmund. Bundesligový líder si v šlágri poradil s Atleticom Madrid jednoznačne 4:0. V 38. minúte strelu Axela Witsela spoza šestnástky tečoval za chrbát bezmocného Jana Oblaka spoluhráč Saul Niguez a striedajúci Raphael Guerreiro potom v druhom polčase zvýšil náskok. Tretí gól zaznamenal Jadon Sancho a štvrtý opäť Guerreiro.

3. kolo LM 2018/2019

A-skupina:

Borussia Dortmund - Atletico Madrid 4:0 (1:0)

VIDEO Dramatický záver: Vylúčený Lloris obral Tottenham o body

Na čelo tabuľky C-skupiny sa dostal Liverpool, ktorý si podľa očakávania doma poradil s Crvenou Zvezdou Belehrad 4:0. Favorit rozhodol už v prvom polčase. Skóre otvoril v 20. minúte Roberto Firmino po spätnej prihrávke strelou z jedenástich metrov, pred prestávkou pridal poistku Mohamed Salah a ten istý hráč v 50. minúte premenil penaltu na 3:0. Mané štvrťhodinu pred koncom nedal penaltu, no napokon v 80. minúte strelil štvrtý gól svojho celku.

C-skupina:

FC Liverpool - Crvena Zvezda Belehrad 4:0 (2:0)

Góly: 20. Firmino, 45. a 51. Salah, 80. Mané

Rozhoduje: Siebert (Nem.)

Paríž St. Germain - SSC Neapol 2:2 (0:1)

Gól: 29. Insigne, 77. Mertens - 61. Rui OG, 90.+3 Di Maria

Rozhoduje: Zwayer (Nem.)

/M. HAMŠÍK v základnej zostave hostí/

V B-skupine sa na čele osamostatnilo Porto vďaka triumfu 3:1 na ihrisku Lokomotivu Moskva. V druhom dueli skupiny Galatasaray Istanbul remizoval doma so Schalke 04 bez gólov.