VIDEO LN: Zbohom elita, Poľsko vypadlo do B - divízie

BRATISLAVA - Poľskí futbalisti prehrali v nedeľňajšom zápase 3. skupiny A-divízie Ligy národov 2018/2019 na domácom ihrisku s Talianskom 0:1 a zostúpili do B-divízie.
Zdroj: 29649

O jediný gól stretnutia sa postaral v 92. minúte Cristiano Biraghi. Poliaci zaostávajú pred záverečným vystúpením za Talianmi o tri body a majú horšiu bilanciu vzájomných zápasov. Oba tímy sa ešte stretnú s Portugalskom, ktoré je na čele so šiestimi bodmi.

POTVRDENÉ Ján Kozák rezignoval na funkciu trénera slovenskej futbalovej reprezentácie!

Rusko vyhralo v zápase 2. skupiny B-divízie na domácom ihrisku nad Tureckom 2:0. Skóre stretnutia otvoril v 20. minúte Roman Neustädter, druhý gól pridal v 78. minúte Denis Čeryšev. Rusko má na čele tabuľky štvorbodový náskok práve pred Tureckom, tretie je Švédsko.

Rumunsko remizovalo v stretnutí 4. skupiny C-divízie doma so Srbskom 0:0. Litva je v tejto skupine aj po štyroch dueloch bez bodu, Čiernej Hore podľahla doma 1:4.