Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Hodiny tikajú: AC Miláno má darček pre fanúšikov klubu

MILÁNO - Noví vlastníci skupina akcionárov Elliott chce priviesť klub AC Miláno tam kde v minulosti patril. Do klubu dotiahli zvučné mená akými sú Higuain, Caldara, Laxalt, Castillejoa, Bakayoko a majú na lane nové meno.
AC Miláno zástava klubu.
Zdroj: TASR- archív
Zdieľajte:

Taliansky server Calciomercato informuje o tom, že AC Milan má na dnešní deň rezervovaný termín pre zdravotnú prohliadku v nemocnici La Madonnina.

Prečítajte si aj

Rooney hruew ur ruehwriuwe.VIDEO Rooney znova hviezdil: Víťazstvo svojho tímu zariadil dvomi gólmi, trafil sa krásne z priameho kopu!

V hre sú až traja hráči. Prvým z nich je dlhodobo spomínaný Savič-Milikovič defenzívny záložník z Lázia Rím, ktorého prestupová čiastka sa odhaduje až na neuveriteľných 120 milónov eur (40+80).

Ďalším je mladý záložník z PSG - Paris Saint-Germain Adrien Rabiot. Hráčovi končí zmluva budúci rok a na novej sa s klubom zatiaľ nedohodol.

Posledným spomínaním hráčom je Daniele Baselli z FC Turín. Rossoneri sa o hráča zaujímali už pred niekoľkými rokmi, ale nepodarilo sa im ho kupíť. Prestupová čiastka by sa mala pohybovať okolo 25 miliónov eur.

Koniec prestupového obdobia v talianskej Sérii A je naplánovaný do 20 hodiny dnešného dňa.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: futbalovýsvet.sk

Diskusia

Podobné články