Rekord, ktorý zrejme nikto neprekoná: Neuveríte, koľko minút nedostali hráči Dubnice gól

DUBNICA NAD VÁHOM - Dlhoročný účastník najvyššej futbalovej súťaže má našliapnuté vysoko.
Zdroj: 28559

"Každý tréning je jeden krok bližšie k tvojmu cieľu", píše sa na oficiálnej stránke klubu z Dubnice. Dlhoročný účastník najvyššej futbalovej súťaže má našliapnuté vysoko.

Viete že? Fakty a zaujímavosti pred finále medzi Marseille a Atleticom Madrid

V sezóne 2016/17 boli po jesennej časti na chvoste tretej ligy Západ a hrozil im ďalší zostup. Prišlo nové vedenie, ktoré spravilo doslova zázrak.

FK Dubnica naposledy prehrala 8. novembra 2017 v dohrávke 12. kola na svojom štadióne s rezervou Dunajskej Stredy 0:1. Odvtedy uplynulo pol roka a štrnásť súťažných zápasov. Dubnica v nich stratila len dva body, keď remizovala 0:0 v Galante.

V týchto štrnástich dueloch síce inkasovali dubnickí hráči gól, ale vlastný. Od súpera tak vlastne neinkasovali dlhých 1 299 minút.

Zdroj informácií: fkdubnica.sk