Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Tragédia v Nórsku: Zomrel mladý 20-ročný reprezentant!

KONGSVINGER - Tragická správa zasiahla nórsky futbal.
Adrian Ovlien sgdjasdas.
Zdroj: im.mtv.fi
Zdieľajte:

Vo veku 20 rokov zomrel talentovaný mládežnícky reprezentant Adrian Ovlien. Informáciu priniesla agentúra DPA s odvolaním sa na Nórsky futbalový zväz (NFF).

Prečítajte si aj

Clement Lenglet TASR Vardy.VIDEO Real Madrid a FC Barcelona zvedú ďalšie El Clásico na prestupovom trhu, tentoraz o obrancu Sevilly

Mladý obranca pôsobil v druholigovom Kongsvinger IL. Podľa klubového komuniké ho našli mŕtveho v piatok ráno. Príčinou smrti bola infekcia, ktorá náhle spôsobila otravu krvi. Ovlien odohral za mládežnícke reprezentácie vyše 50 zápasov.

Prečítajte si aj

MetaHeadline: lístok Medzinárodná futbalová federácia.FIFA si vypočítala, koľko zarobí v nasledujúcich štyroch rokoch: Z tejto čiastky pôjdete do kolien!

"Je to tragická správa pre nórsky futbal a najsmutnejší deň v histórii NFF," uviedol v stanovisku nórsky zväz. Ovlien ešte pred štyrmi dňami odohral prípravný zápas na sústredení v španielskej La Mange proti čínskemu klubu Sichuan Longfa FC. Mladého hráča si uctia minútou ticha pred prípravným duelom Nórsko - Austrália (23. marca).

Zdieľajte:
Pridal: Matej Kubove
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články