VIDEO Hamšík sa radoval predčasne: Po neuznanom góle rozmetal rohovú zástavku

NEAPOL – Neapol si udržal post lídra, Hamšíkovi rozhodca neuznal gól.
Zdroj: 27531

SSC v základnej zostave so slovenským reprezentantom Marekom Hamšíkom zdolal nováčika z Ferrary 1:0. Už v 6. minúte načal S.P.A.L. brazílsky stredopoliar Allan, ktorý tvrdou strelou k bližšej žrdi prekonal brankára Alexa Mereta.

VIDEO Legenda Barcelony skritizovala Ronalda: V zápase Ligy majstrov takmer nič nehral!

V 62. minúte Hamšík najprv založil útočnú akciu a následne do bránky poslal hlavou center Allana. Rozhodca však po vzhliadnutí videozáznamu gól pre ofsajd neuznal a slovenskému kapitánovi ukázal žltú kartu za to, že pri oslave presného zásahu odkopol rohovú zástavku. V 71. minúte evidentne rozhnevaného Hamšíka nahradil Poliak Piotr Zieliňski. Tím spod Vezuvu vedie tabuľku s jednobodovým náskokom na Turínčanov.

SSC Neapol – S.P.A.L. 2013 1:0 (1:0)

Gól: 6. Allan