VIDEO Fenomenálny Martin Dúbravka: Čistým kontom doviedol Newcastle United k fantastickému víťazstvu

NEWCASTLE - Martin Dúbravka debutoval v drese Newcastle United a udržal si čisté konto.
Zdroj: 27426

Futbalisti Newcastle United porazili v dnešnom zápase Premier League svojho súpera z Manchestru. V bráne si odkrútil premiéru slovenský brankár Martin Dúbravka.

Samuel Eto’o: Tento hráč je na rovnakej úrovni ako Messi s Ronaldom

Domáci futbalisti Newcastle United zvíťazili tesne 1:0 po tom, ako sa v druhom polčase strelecky presadil Matt Ritchie.

Martin Dúbravka podržal svoje mužstvo viacerými dobrými zákrokmi, no tým najlepším sa blysol v 35. minúte, kedy vychytal Anthonyho Martiala, ktorý dostal skvelú loptu od Matiča.

Ďalší fantastický a dôležitý zákrok predviedol slovenský reprezentant v nadstavenom čase, kedy reflexívne vyrazil skrytú strelu z rohu pokutového územia.

Zdroj informácií: futbalovysvet.sk