Perfektný výsledok: SR 20 porazilo Grécko!

BRATISLAVA - Slovenská futbalová reprezentácia do 20 rokov zvíťazila v utorok v prvom prípravnom zápase v Aténach nad domácim Gréckom 2:1.
Zdroj: 25227

Zverenci trénera Pavla Hapala nevstúpili do stretnutia najlepšie, keď už v 5. minúte prehrávali po góle Theodorosa Mingosa. V nadstavenom čase prvého dejstva však dokázali vyrovnať zásluhou Denisa Baumgartnera a o ich triumfe rozhodol v 71. minúte Martin Gamboš.

Slováci odohrajú odvetu s Grékmi vo štvrtok 11. januára o 14.00 h opäť v Aténach.

Tottenham pustil šikovného útočníka ku konkurencii, v Londýne odohral len jednu minútu

Grécko - Slovensko 1:2 (1:1)

Góly: 5. Mingos - 45.+1 Baumgartner, 71. Gamboš, ŽK: Georgios - Baumgartner, Boženík

zostava SR: Vantruba – Vallo, Bednár, Oravec, Kozlovský – Sedláček (66. Gamboš), Macho, Adamec (66. Grešák) – Kvocera (66. Tomič), Baumgartner – Fábry (66. Boženík)

Pridal: Matej Kubove