Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

FOTO Veľký talent slovenského futbalu leží s vážnymi poraneniami v nemocnici

BARDEJOV - Slovenský mládežnícky futbalový reprezentant Martin Murcko bol v stredu 27. decembra účastníkom dopravnej nehody, pri ktorej utrpel vážne zranenia.
Martin Murcko leží vo vážnom stave v nemocnici.
Martin Murcko leží vo vážnom stave v nemocnici. Zdroj: instagram.com/martinmurcko
Zdieľajte:

Slovenský mládežnícky futbalový reprezentant Martin Murcko bol v stredu 27. decembra účastníkom dopravnej nehody, pri ktorej utrpel vážne zranenia. Vrtuľníkom ho previezli do košickej nemocnice, kde sa podrobil okamžitej operácii hlavy. Naďalej je v starostlivosti lekárov. Informovala o tom oficiálna webová stránka Slovenského futbalového zväzu.

Prečítajte si aj

Alexis Sanchez sa raduje z gólu do siete Crystal Palace.VIDEO V kabíne Arsenalu to škrípe, Henry: Niečo určite nie je v poriadku

K nehode prišlo, keď sa Murcko vracal s dvoma kamarátmi z koncertu a z vedľajšej cesty do ich auta vrazilo iné vozidlo. Útočník bardejovského Partizanu patrí k najväčším talentom slovenského futbalu. V lete ho tréner Milan Malatinský povolal do slovenskej osemnástky. V reprezentačnej sedemnástke sa už predtým blysol hetrikom do siete Severného Írska v priebehu 16 minút. Zaujal aj v zahraničí, má za sebou stáže v oboch manchesterských kluboch City i United, naposledy bol v Brightone.

⚽?

Príspevok, ktorý zdieľa Martin Murcko (@martinmurcko),

Zdieľajte:
Pridal: Boris Silný
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články