VIDEO Fabregasa knokautoval rozhodca: Rukami ho poslal na zem!

BRATISLAVA - O zaujímavý moment sa postaral v prvom polčase rozhodca Kevin Friend.
Zdroj: 26500

Futbalisti Chelsea Londýn zvíťazili v sobotňajšom domácom zápase 15. kola Premier League nad Newcastlom United 3:1. Hostia sa síce ujali vedenia v 12. minúte gólom Dwighta Gaylea, no "Blues" otočili skóre ešte do polčasu zásluhou Edena Hazarda a Alvara Moratu. Hazard v 74. minúte uzavrel skóre, keď premenil penaltu. O zaujímavý moment sa postaral v prvom polčase rozhodca Kevin Friend.

Poznáte výroky najväčšej trénerskej legendy? Otestujete sa v našom KVÍZE!

Eden Hazard získal loptu a rozhodol sa, že ju prihrá voľnému Fabregasovi. Toho ale nečakane skolil na zem práve rozhodca. Divákov celá akcia pobavila a rozhodca sa stal hviezdou internetu. Za takéto zákroky sa hráčom dávajú žlté karty, rozhodca si ju však sám sebe dať nemohol.