VIDEO Deľba bodov v Madride, prekvapenie v Nikózii

BRATISLAVA - Ronaldo s ďalším gólovým míľnikom.
Zdroj: 25539

Obhajca titulu Real Madrid v ďalšom pútavom súboji utorňajšieho večera remizoval na domácom štadióne s Tottenhamom Hotspur 1:1 v H-skupine.

VIDEO Suverénny Man City nezastavili ani Hamšíkovci, Bernard oskalpoval Feyenoord

"Biely balet" prehrával od 28. minúty, keď si Raphael Varane v súboji s Harry Kaneom dal vlastný gól. Zverenci francúzskeho trénera Zinedina Zidana ale vyrovnali v 43. minúte z penalty, portugalský útočník Cristiano Ronaldo po nej dosiahol už jeho 110. gól v LM. V druhom polčase mohol v 54. minúte Karim Benzema hlavičkou z bezprostrednej blízkosti otočiť, ale brankár Spurs Hugo Lloris predviedol zázračný zákrok. Kane mohol v 72. minúte opäť dostať hostí do vedenia, išiel sám na brankára Keylora Navasa, ale ten mu dlhšie signalizovanú strelu skvele vyrazil na roh. A tak sa body delili.

FOTO Sen každého fanúšika: Liga majstrov za euro, VIP za 25 eur!

V druhom súboji skupiny Borussia Dortmund remizoval na pôde cyperského APOEL-u Nikózia 1:1.

sumáre 3. kola skupinovej fázy LM 2017/2017:

H-skupina:

APOEL Nikózia - Borussia Dortmund 1:1 (0:0)

Góly: 62. Pote - 67. Sokratis, rozhodoval: Kulbakov (Biel.)

Real Madrid - Tottenham Hotspur 1:1 (1:1)

Góly: 43. C. Ronaldo (z 11 m) - 28. Varane (vlastný), rozhodoval: Marciniak (Poľ.)