Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Košice nebudú hrať ani druhú ligu, nenastúpia do súťaže

KOŠICE - Slovenský futbalový klub FC VSS Košice má v najbližšom čase potvrdiť, že nenastúpi do 2. ligy. Informoval o tom vo štvrtok portál www.profutbal.sk.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Druhá liga sa začne v piatok 28. júla v novom formáte. Má mať 16 účastníkov a celoslovenskú pôsobnosť. Ako uviedol profutbal.sk, zástupcovia všetkých druholigových klubov sa vo štvrtok 27. júla stretli pred štartom 2. ligy vo Vyhniach a témou rokovaní bola aj účasť jej minuloročného víťaza. Ten mal právo štartu vo Fortuna lige, ale pre nesplnené licenčné podmienky v nej napokon hrať nemôže. Medzi slovenskou elitou ho nahradil FC Nitra.

Prečítajte si aj: VIDEO Historický prestup: Slovenský brankár bude pôsobiť v najstaršom klube na svete

"Žlto-modrí" mali hrať domáce súboje v 2. lige v Žiline, ten prvý mali odohrať už túto sobotu proti rezerve Podbrezovej. Košice ale ani neabsolvovali letnú prípravu. Realizačnému tímu skončili zmluvy k 30. júnu, tréner Jozef Majoroš prijal ponuku asistentského postu vo fortunaligových Michalovciach. Odchody sa nevyhli ani hráčskemu kádru, naposledy odišiel Nikola Ristovski, ktorý posilnil košickú Lokomotívu.

Zdieľajte:
Pridal: Matej Kubove
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články