window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Futbalový svet Hľadať
Futbalový svet

Lobotka ma skvelú formu, záujem o neho prejavil prvý klub

PRAHA - Český futbalový majster Slavia Praha prejavil záujem o služby 22-ročného slovenského stredopoliara Stanislava Lobotku.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Vedenie Slavie už dlhší čas aktívne sleduje člena reprezentačného výberu do 21 rokov, ktorý aktuálne bojuje na majstrovstvách Európy tejto vekovej kategórie v Poľsku. V úvodnom víťaznom stretnutí proti domácemu tímu (2:1) ho vyhlásili za muža zápasu. Lobotka pôsobí od sezóny 2015/2016 v dánskom Nordsjaellande, svojimi výkonmi si v predošlom roku vyslúžil aj pozvánku do reprezentačného "áčka".

Prečítajte si aj: Reakcie sokolíkov po prehre s Anglickom

"Sledujeme niektorých hráčov, ktorí hrajú na majstrovstvách Európy do 21 rokov. Sme predbežne dohodnutí s ich materskými klubmi, ale hráme o cenu, pretože nikto nechce predávať pred turnajom. V momente, keď hráč zažiari, tak sa jeho cena zvýši. Usilujeme o prestup dvoch hráčov, ktorí v tejto chvíli nehrajú za český reprezentačný tím," ozrejmil situáciu pre iDnes.cz šéf Slavie Jaroslav Tvrdík.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články