Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

VIDEO Nechutná reakcia ruských fanúšikov: Všetci umrieme!

Ostatné ligy

Rusi dlho nechceli cúvnuť pred čoraz viac a viac sa šíríacou epidémiou koronavírusu pokračovali v športovom dianí aj napriek tomu, že inde vo svete sa už nehralo. Cez víkend sa v Petrohrade odohral ligový súboj domáceho Zenitu proti Uralu a diváci sa rozhodne mali na čo pozerať.

Na tribúny v Petrohrade zavítalo až 33 677 divákov a tí boli svedkami drvivého triumfu ich domácich miláčikov. Zenit deklasoval súpera 7:1, ale diváci sa v búrlivej nálade uchýlili k skandovaniu nechutného sloganu: "Všetci umrieme!" To by sa zrejme nepáčilo príbuzným 7500 obetí, ktoré si zákerný koronavírus už do tejto chvíle vo svete vyžiadal.

Prečítajte si aj

Union of European Football Associations logo.UEFA definitívne rozhodla o osude EURA

Ruský futbalový zväz potvrdil odloženie všetkých zápasov do 10. apríla. Opatrenie sa týka ligových a pohárových súťaží. Šíriaci sa koronavírus dosiaľ nemal dopad na futbal v krajine, ešte v pondelok prebiehala najvyššia súťaž aj s účasťou divákov. "Zohľadnili sme mieru rizika a jeho šírenie v Rusku a prijali opatrenie. Všetky zápasy sa odkladajú od utorka 17. marca," citovala agentúra TASS stanovisko zväzu. V Rusku evidujú 93 prípadov ochorenia COVID-19.

Načítava sa
Zdieľajte:
Pridal: Kazimír Kazisvetový
Zdroj: Twitter

Diskusia

Podobné videá