Šulek prispel k výhre Jihlavy na ihrisku Slavie Praha

Synot liga - 24. kolo.
Zdroj: Facebook

Slovenský futbalista Peter Šulek prispel gólom k výhre FC Vysočina Jihlava na ihrisku Slavie Praha 2:1 v sobotňajšom zápase 24. kola českej ligy. Šulek sa presadil v 50. minúte a zaznamenal svoj tretí presný zásah v sezóne.

V 65. minúte zvýšil na 2:0 pre hostí Tomáš Kučera, Slavia už len dokázala skorigovať výsledok zásluhou Dameho Diopa. Pražský klub tak predĺžil čakanie na ligové víťazstvo už na sedem zápasov.

V tabuľke tretí Jablonec zaváhal na trávniku Dukly Praha, jediný gól stretnutia strelil v 11. minúte Tomáš Berger.

Synot liga - 24. kolo:

Dynamo České Budějovice - Bohemians 1905 2:3 (1:0)
Góly:
9. Varadi, 64. Kladrubský (z 11 m) - 69. Rada (z 11 m), 74. Bartek, 79. Rada, ČK: 68. Kladrubský (České Budějovice)
/Martin Chrien hral za domácich celý zápas, Matúš Mikuš hral do 58. minúty, Lukáš Pauschek hral celý zápas, Ivan Lietava (všetci Bohemians) nastúpil v 86. minúte/

Dukla Praha - FK Jablonec 1:0 (1:0)
Gól:
11. Berger
/Jakub Považanec i Lukáš Štetina hrali za domácich celý zápas, Ján Greguš hral za hostí celý zápas/

Baník Ostrava - 1. FC Slovácko 0:2 (0:1)
Góly:
34. Valenta, 49. Kerbr
/Patrik Mišák hral za domácich od 52. minúty, Tomáš Košút a Patrik Šimko hrali za hostí celý zápas/

Slavia Praha - FC Vysočina Jihlava 1:2 (0:0)