window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Harry Kane chce hrať na ME v Česku

Harry Kane chce "dokončiť svoj prácu" a v lete chce hrať na ME hráčov do 21 rokov v Českej republike.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Útočník Tottenhamu v piatok debutoval v seniorskom výbere Anglicka a v zápase proti Litve už po dvoch minútach na trávniku skóroval. V utorok nastúpil v základnej zostave v príprave proti Taliansku. Avšak Kane bol súčasťou výberu Garetha Southgatea v kvalifikácii na európsky šampionát do 21 rokov a Hodgson potvrdil, že pozvánka do seniorskej reprezentácie ho z "dvadsaťjednotky" nedostala.

"Harry chce ísť s "dvadsaťjednotkou". Chce dokončiť svoj job. Bol dôležitým článkom tímu posledných 18 mesiacov počas kvalifikácie," povedal Hodgson. "Pri rozhovoroch s ním my bolo jasné, že chce hrať na tomto turnaji. Harry môže zohrať dôležitú rolu a môže pomôcť Anglicku dostať sa v turnaji ďaleko. Pokiaľ Gareth chce Kanea, nevadí mi to," dodal.

Southgate môže teraz rokovať s Tottenhamom, ktorý čaká koncom mája cesta do Austrálie na priateľský zápas proti FC Sydney. Turnaj v Českej republike sa odohrá od 17. do 30. júna.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: skysports.com

Diskusia

Podobné články