window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Hapal: Chýbalo nám viac pokoja

Podľa Hapala chýbali zápasu len góly.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Ani v druhom zápase pod vedením trénera Hapala neodchádzala slovenská "dvadsaťjednotka" z trávniku so sklonenou hlavou. Hoci dnes, narozdiel od štvrtkovej výhry nad Nórskom 4:1, to bolo len po remíze 0:0. "Zápas sa musel divákom páčiť, góly mohli padnúť na oboch stranách," povedal po zápase český lodivod. "Z môjho pohľadu musíme viac popracovať na defenzíve. Vypracovali sme si množstvo príležitostí, škoda, že sme aspoň jednu z nich nepremenili. Chýbalo nám viac pokoja, prehľadu a orientácie v priestore," dodal.

Oporou zadných radov bol brankár Spartaka Myjava Matúš Hruška, debutant v reprezentačnom drese. "Bol to môj prvý zápas v reprezentácii. Dostal som šancu a snažil som sa chalanom pomôcť." Hruškovi k dokonalému zápasu chýbali len góly. "Škoda, že sme nedali aspoň jeden gól, pretože sme chceli vyhrať. Aj súper mal šance, ktoré nepremenil, a tak sa to skončilo spravodlivou remízou." V strede zálohy tvoril hru Stanislav Lobotka. "V koncovke sme mohli byť rýchlejší. Bol to duel plný šancí, škoda, že sa nám nepodarilo zvíťaziť. Ale život ide ďalej a my sa pripravujeme na kvalifikáciu," povedal po zápase stredopoliar AS Trenčín.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: futbalovysvet.sk

Diskusia

Podobné články