window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Luxembursko nevyužilo kvótu, do predaja ešte 400 vstupeniek

Máte záujem ísť do Žiliny.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Do predaja v sieti Ticketportal sa vo štvrtok dostalo ďalších 400 vstupeniek na kvalifikačný futbalový zápas EURO 2016 proti Luxembursku v Žiline (27. marca). Ako informoval Slovenský futbalový zväz (SFZ) na facebookovom profile, Luxemburčania nevyužili nárok pre ich divákov.

"SFZ chce vyjsť v ústrety záujemcom o najbližší kvalifikačný zápas s Luxemburskom a po dohode s futbalovou asociáciou súpera, ktorý nevyužil svoj nárok, uvoľňuje v priebehu dnešného popoludnia do predaja v sieti Ticketportal 400 vstupeniek na Severnú tribúnu v sektore D. O prípadnom ďalšom uvoľnení vstupeniek z nepotvrdených rezervácií budeme priebežne informovať," informoval slovenský zväz.

Slováci sú lídrom C-skupiny, keď zverenci trénera Jána Kozáka doteraz vyhrali všetky štyri súboje s Ukrajinou, Španielskom, Bieloruskom aj Macedónskom.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články