Tréner sa nemohol pozerať na svoj tím! Nastúpil a stal sa hrdinom

Šialené veci sa cez víkend diali v zápase nižšej anglickej ligy.
Zdroj: facebook.com

Keď chceš niečo poriadne, urob si to sám. Povedal si hrajúci tréner anglického klubu Grays Athletic Mark Bentley a v zápase siedmej ligy proti Hampton & Richmond Borough sa stal hrdinom. Mužstvo 37-ročného trénera prehrávalo v spomínanom zápase 2:1, keď si Bentley povedal dosť a ako hráč nabehol na trávnik. O pár minút neskôr, pri rohovom kope, vyskočil v pokutovom území najvyššie a hlavou poslal loptu do siete. To však nebolo všetko.

Krátko po vyrovnaní sa totiž zranil brankár Conor Gough, a keďže zaňho na lavičke nebola náhrada, do brány sa postavil Bentley. V nej nemal príliš veľa práce až do 81. minúty, keď po faule v šestnástke bola proti Grays nariadená penalta. Bentley vystihol smer lopty a penaltu zneškodnil. Ako bonus jeho zverenci v závere dokázali skórovať a Grays napokon zvíťazil 3:2.

Mark Bentley tak zápas ukončil s bilanciou strelený gól, chytená penalta a stal sa hitom internetu.

Zdroje informácií: futbalovysvet.sk, dailymail.co.uk