Bayern si poradil s Kolínom, zvýšil náskok na 11 bodov

Úradujúci nemecký futbalový šampión Bayern Mníchov zvíťazil v piatkovom dueli 23. kola Bundesligy nad 1. FC Kolín bez väčších problémov 4:1 a upevnil si tak vedúcu pozíciu v tabuľke.

Náskok pred druhým Wolfsburgom zvýšil priebežne na 11 bodov, "vlci" však majú k dobru nedeľňajší zápas v Brémach.

Bavori viedli v Allianz aréne po góloch Bastiana Schweinsteigera a Franka Ribéryho už v 10. minúte 2:0. Hostia dokázali síce v závere prvého polčasu znížiť zásluhou nigérijského útočníka Anthonyho Ujaha, no favorit si víťazstvo nenechal vziať. V druhom dejstve triumf Bayernu spečatili Arjen Robben a Robert Lewandowski.