Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Šialené stretnutie šéfov gréckej ligy, vzduchom lietali poháre

Stretnutie šéfov gréckej ligy ukončila bitka.
Zdroj: TASR-ilustračná
Zdieľajte:

Utorkové zasadnutie predstaviteľov najvyššej gréckej futbalovej súťaže nečakane ukončila šarvátka medzi prezidentmi Olympiakosu Pireus a Panathinaikosu Atény. Ako informovala agentúra Reuters, konflikt šéfa Olympiakosu Evangelosa Marinakisa a Giannisa Alafouzosa z Panathinaikosu prerástol z ostrej slovnej výmeny až do fyzického útoku.

Alafouzos povedal novinárom, že na jeho zástupcu Vasilisa Konstantinou zaútočil jeden z Marinakisových bodyguardov a spôsobil mu tržnú ranu na pere. "Napadli nás. Pán Marinakis po mne hodil pohár s vodou a potom jeho osobný strážca udrel pána Konstantinoua. Nemôžem uveriť tomu, že na zasadnutí rady sa mohlo vyskytnúť také násilie," uviedol po predčasne ukončenom stretnutí šéfov všetkých gréckych prvoligových klubov prezident Panathinaikosu.

Konflikt vznikol dva dni po emóciami nabitom derby dvoch slávnych gréckych klubov, v ktorom Panathinaikos zdolal Olympiakos 2:1. Grécky minister športu Stavros Kontonis si po poslednom incidente naplánoval stretnutie s premiérom krajiny Alexisom Tsiprasom ako i ďalšie schôdzky s prezidentom gréckej Super League Giorgosom Borovilosom.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články