window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Nádherný príbeh! Súťaž o Gól mesiaca v škótskej lige vyhral chlapec s Downovým syndrómom

V Škótsku napísali krásny príbeh.
Zdroj: facebook.com
Zdieľajte:

11-ročný, veľký fanúšik Celticu Glasgow, Jay Beatty trpiaci Downovým syndrómom sa stal víťazom súťaže o Gól mesiaca v škótskej Premiership. Jay sa počas zápasu Celticu na trávniku Hamiltonu, 19. januára, stretol s hráčmi a bol súčasťou "shootout challenge" v polčasovej prestávke. Jeho gól vedenie ligy zaradilo do súťaže o najkrajší zásah uplynulého mesiaca.

Mladý fanúšik hlasovanie úplne ovládol, keď získal 97% hlasov na webovej stránke SPFL a predbehol aj takých hráčov ako David Goodwillie a Gary Mackay-Steven. Informáciu o jeho víťazstve oznámila prostredníctvom videa bývalá hviezda "Keltov" Georgios Samaras. "Jay, je to skvelé, že ťa vidím strieľať góly ako ja a som veľmi rád, že ťa môžem vyhlásiť za víťaza súťaže o gól mesiaca. Chýbaš mi a dúfam, že sa čoskoro uvidíme," povedal grécky reprezentant.

Jayova reakcia na výsledky

Zdieľajte:
Zdroj informácií: spfl.co.uk

Diskusia

Podobné články