Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

SR 16 prehrala s Anglickom v rozstrele

SR 16 na turnaji UEFA Development prehrala s Anglickom v rozstrele z 11m.
Zdroj: facebook.com
Zdieľajte:

Slovenská futbalová reprezentácia do 16 rokov remizovala v stredu v riadnom hracom čase v jej druhom zápase na turnaji UEFA Development s domácim výberom Anglicka 0:0. V následnom rozstrele zo značky 11 m mladí Slováci prehrali 3:4. Posledným súperom zverencov trénera Ladislava Hudeca, ktorí v prvom súboji na turnaji podľahli Francúzom 0:1, bude Švajčiarsko (21. februára).

SR "16" - Anglicko "16" 0:0, 3:4 rozstrel z 11 m

vylúčenia na 8 min.: 22. Špiriak, 72. Moško

pokutové kopy premenili: Vician, Grešák, Kudlička. nepremenili: Kozlovský, Fronc

zostava SR "16": Baláži - Kočík (51. Špak), Špiriak, Moško, Petro (52. Kozlovský) - Beďaťš (61. Kudlička), Timko (41. Bednár) - Kráľovič (41. Boženík), Filinský (41. Vician), Kovaľ (41. Grešák) - Tomič (68. Fronc)

Ladislav Hudec, tréner SR16: "V dobrom a vyrovnanom zápase sme dali šancu ďalším hráčom, ktorí ukazujú na čo majú. Dôležité a potešiteľné pre mňa je poznatok, že ani dnes sme súpera nepúšťali do vyložených šancí, naopak my sme opäť mali príležitosti, ktoré sme zahodili a keď ich nebudeme využívať, ťažko budeme môcť dosiahnuť dobrý výsledok. Uhrali sme, opäť so silným súperom výsledok, ktorý nás v konečnom dôsledku nepotešil, ale ukázal nám, že keď zlepšíme niektoré veci, dnes konkrétne fyzickú kondíciu čo bolo dosť zreteľné, tak máme šancu hrať s akýmkoľvek tímom vyrovnanú partiu. Mrzí nás, že opäť sme mali dve tri dobré šance, z ktorých sme mali skórovať. V tom máme najväčšie rezervy."

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články