window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

O talentovaného Slováka sa bijú kluby Premier League

Slovenský futbalista Albert Rusnák je opäť v hľadáčiku viacerých klubov z Premier League, hoci iba nedávno definitívne opustil Manchester City a podpísal dlhodobý kontrakt s holandským FC Groningen.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Záujem o mládežníckeho reprezentanta najnovšie prejavili West Ham United a Swansea, píše britské periodikum Daily Mail.

Rusnák koncom minulého roka podpísal s Groningenom triapolročnú zmluvu, keďže sa v enormnej konkurencii "milionárskeho" Manchestru City nedokázal presadiť v prvom tíme. Na začiatku sezóny 2013/2014 bol niekdajší hráč Košíc na hosťovaní v anglickom treťodivíznom Oldhame, potom nasledovala krátka anabáza v Birminghame City.

V júli 2014 odišiel ofenzívny stredopoliar na hosťovanie do SC Cambuur a hneď pri svojom debute v najvyššej holandskej súťaži strelil gól do siete Twente Enschede a prispel k remíze 1:1. Za Cambuur nastrieľal v 17 dueloch štyri góly, po zimnom prestupe do Groningenu pridal dva v šiestich zápasoch a výkonmi opäť zaujal skautov z Anglicka.

Podľa Daily Mail sa o služby 20-ročného Rusnáka okrem britských klubov zaujíma aj talianske Palermo.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články