window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Berlusconi odmietol rozprávkovú ponuku

Berlusconi odmietol miliardovú ponuku za akcie milánskeho AC.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Silvio Berlusconi odmietol ponuku v hodnote miliard eur od thajského finančného konzorcia na predaj väčšinového balíka akcií talianskeho futbalového klubu AC Miláno. Bývalý taliansky premiér to uviedol prostredníctvom vyhlásenia svojej spoločnosti Fininvest, ktoré zverejnila agentúra Reuters.

Konzorcium s názvom Thai Prime Company Ltd. na čele s Bee Taechaubolom chcelo získať viac ako 50 percent akcií sedemnásobného klubového šampióna starého kontinentu.

"Fininvest nemá záujem o predaj majoritného balíka akcií. O spoluprácu s nami prejavilo záujem viacero spoločností, ale v súčasnosti žiadne rokovania nevedieme. Predaj nemáme v programe," uviedla Berlusconiho firma vo vyhlásení.

Miliardová ponuka prišla aj napriek tomu, že "rossoneri" v ostatných rokoch stratili lesk a slávu, ktorá ich zdobila v minulosti. Zatiaľ posledný domáci ligový titul získalo AC v roku 2011, odvtedy sa klub herne i výsledkovo trápi. Minulý rok sa najmä z toho dôvodu vystriedali na lavičke štyria hlavní tréneri.

V 20-člennej tabuľke Serie A patrí Milánu aktuálne 11. priečka, v nedeľu zverenci kouča Filippa Inzaghiho remizovali s Empoli 1:1. Pätnásť kôl pred záverom sezóny strácajú na vedúci Juventus 24 bodov.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články