PSG si podelil body s Caen, zápas dohrával len s ôsmimi hráčmi v poli

Futbalisti Paríža St. Germain remizovali v úvodnom sobotňajšom stretnutí 25. kola Ligue 1 s SM Caen 2:2.

Minútu pred koncom pritom viedli 2:0, v závere však dohrávali len s ôsmimi hráčmi v poli, čo hostia dokonale využili a natiahli šnúru bez prehry už na päť zápasov.

Francúzskeho šampióna naštartoval už v 2. minúte Zlatan Ibrahimovič, ktorý špičkou kopačky umiestnil do siete center Auriera z pravej strany. Domáci aj v ďalšom priebehu držali duel vo svojich rukách, no zo série šancí sa ujala až Lavezziho presná prízemná ľavačka do opačného rohu brány - 2:0. Hoci mali Parížania zápas herne pod kontrolou, pre zranenia Auriera a Lucasa dohrávali zápas po vyčerpaní všetkých striedaní len s ôsmimi hráčmi v poli, čo hostia v závere dokonale využili. V 89. minúte znížil Emilian Sala a v druhej minúte nadstaveného času zariadil deľbu bodov presnou strelou z priameho kopu Herve Bazile.

Ligue 1 - 25. kolo:

Paríž St. Germain - SM Caen 2:2 (2:0)