Hrůzné zranění Mandandy

Ve včerejším zápase inkasoval Steve Mandanda KO.

Včerejší utkání posledního kola Ligue 1 mezi Olympique de Marseille a EA Guingamp nabídlo mimo výhry domácích i hrůzné zranění.

Domácí brankář Steve Mandanda ve 27. minutě zůstal po střetu s útočníkem hostí, Yataberém, bezvládně ležet na zemi. Spoluhráči okamžitě zavolali lékaře.

Domácí brankář byl na nosítkách odnesen ze hřiště a ihned dopraven do nemocnice, kde se dozvěděl, že má naštípnutý krční obratel.

Steve Mandanda je v nominace Francie na MS v Brazílii, ale jeho start je nyní spíše v teoretické rovině. Chybět totiž bude minimálně 5 až 6 týdnů.

Zápas musel dochytat mladíček Brice Samba, který si však s touto rolí velice dobře poradil a udržel čisté konto. Přispěl tak k výhře domácích 1:0, když v 52. minutě skóroval hlavou André Ayew.