window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

SR 21 začne rok v marci, Nemecko až v 2016

Po štvrtkovom žrebe kvalifikácie ME 2017 sa vykryštalizoval aj kalendár tohtoročných prípravných zápasov slovenskej futbalovej reprezentácie do 21 rokov.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Prvým súperom zverencov trénera Pavla Hapala bude 26. marca Nórsko, s ktorým si mladí Slováci zmerajú sily v rámci semifinále turnaja Challenge Cup. O štyri dni neskôr (30. marca) nastúpia Slováci doma proti Ukrajine. V apríli (28. alebo 29.) si Hapalovci zahrajú v derby s Českom (doma), v júni (10. alebo 11.) si dvadsaťjednotka otestuje schopnosti s rovesníkmi z Poľska.

Následne 14. júna bude hrať 21-ka alebo finále Challenge Cupu alebo odohrá vonku duel s ešte nešpecifikovaným súperom. V novembri potom (6.-14.11) odohrá priateľský zápas doma. "Priateľský zápas s Nemeckom vonku sa uskutoční až 1., resp. 2. septembra 2016," prinieslo informáciu o programe oficiálne konto Slovenského futbalového zväzu (SFZ) na facebooku.

Prvý duel kvalifikácie ME 2017 odohrajú Slováci 6. septembra 2015 v Bielorusku, následne 8. októbra privítajú Cyprus. Rok uzavrú dvojzápasom s Holandskom (11. októbra vonku a 17. novembra doma).

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články