Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Víkend plný súbojov titánov

Dnešný deň prináša veľké zápasy, v ktorých sa rozhodne o zisku trofejí.
Zdroj: tasr
Zdieľajte:

Valladolid - Granada, nedeľa 18:00

Prvý zápas, trochu menej zaujímavý, no aj v tom sa veľa rozhodne. 19. Valladolid hraje na domácej pôde proti 17. Granade. Keďže v Španielsku nieje barážová pozícia pre zostup takže Granada je zatiaľ stále v pozícií tímu, ktorý sa udrží v Primera División. Valladolid tak hrá o všetko.

Bayern Mníchov - Borrusia Dortmund, sobota 20:00

Dnešný večer nám prinesie dve finále o národný pohár a jedno sa bude hrať v Nemecku. Berlínsky Olympijský štadión privíta 2 najlepšie kluby Nemecka, BVB a Bayern. Zatiaľ čo BVB bojuje aspoň o jednu trofej v sezóne, Bavori majú chuť na double.

Arsenal - Hull City, sobota 18:00

Druhé spomínané finále pohára sa chystá na slávnom Wembley, kde budú mať "The Gunners" šancu prelomiť veľké nešťastie v počte trofejí a získať FA Cup. V ceste mu bude stáť síce papierovo slabší súper, no spomeňme si na minulý rok, keď Wigan porazil Manchester City.

Barcelona - Atlético Madrid, sobota 18:00

Ako sa vraví, najlepšie na koniec. Súboj o titul sa zohrá dnes podvečer. Formou nabité Atlético hrá celú sezónu skvele a asi by si zaslúžilo titul, zatiaľ čo Barcelone ročník veľmi nevyšiel no aj tak má zisk titulu vo svojich rukách, dokonca na domácej štadióne. Uvidíme, kto sa bude tešiť.

ANKETA: Ako dopadnú dnešné duely ?

 • Vyhrá Bayern

  22%

 • Vyhrá BVB

  11%

 • Vyhrá Arsenal

  11%

 • Vyhrá Hull

  0%

 • Vyhrá Atlético

  33%

 • Vyhrá Barca

  22%

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články