window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Lačný prestupuje do Poľska

Slovenský futbalista Miloš Lačný bude vo svojej kariére pokračovať v Poľsku.
Zdroj: facebook.com
Zdieľajte:

S aktuálne druhým tímom tamojšej najvyššej súťaže Slaskom Vroclav podpísal zmluvu do konca prebiehajúcej sezóny s opciou na ďalšie dva roky. Informovala o tom oficiálna stránka poľského klubu.

Lačný naposledy pôsobil v kazašskom tíme Kajrat Almaty, po zranení a operácii kolena sa ale obe strany na jeseň minulého roka dohodli na predčasnom rozviazaní kontraktu. "Ďakujem klubu, že mi aj po ťažkom zranení umožnil prísť na skúšku. Som rád, že som bol schopný presvedčiť trénerov o svojich schopnostiach. Urobím všetko pre to, aby som im ich dôveru odplatil," uviedol Lačný pre webstránku Slasku.

Dvadsaťšesťročný útočník odštartoval kariéru v Ružomberku, neskôr obliekal dresy Sparty Praha, Slovana Bratislava, Dundee United i Nemanu Grodno. Slovensko reprezentoval v mládežníckych kategóriách. V Slasku bol na skúške od začiatku zimnej prípravy a tréner Tadeusz Pawlowski s ním vyjadril spokojnosť. Slask po 19 odohratých kolách stráca na druhom mieste poľskej ligy na vedúcu Legiu Varšava tri body.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články