window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Ronaldo hlási návrat na trávniky

Niekdajší najlepší futbalista sveta Brazílčan Ronaldo vyhlásil, že v drese druholigového amerického tímu Fort Lauderdale Strikers sa pokúsi o návrat na trávniky. Informáciu priniesla agentúra Reuters.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Tridsaťosemročný útočník nehral na súťažnej úrovni od februára 2011, keď obliekal dres Corinthiansu. Odvtedy sa objavoval vo futbalovom dianí iba sporadicky. "Futbal je moja láska, milujem ho. Skončil som s ním preto, že mi telo vypovedalo poslušnosť. Cítil som bolesť a sužovalo ma veľké množstvo zranení. Nebude jednoduché dostať sa do kondície, ale ja sa o to pokúsim," povedal Ronaldo.

Ronaldo je trojnásobným najlepším futbalistom podľa FIFA. Počas kariéry hrával za PSV Eindhoven, FC Barcelona a AC Miláno. V roku 2002 získal s Brazíliou titul majstra sveta, keď dvomi gólmi rozhodol o finálovom triumfe nad Nemeckom.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články