Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Naznačuje nám Messi prestupovú bombu?

Instagramová aktivita Lionela Messiho neostala nepovšimnutá a fanúšikovia po celom svete sa domnievajú, že toto je začiatok jeho prestupu.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Lionel Messi si rozhneval svoj doterajší klub FC Barcelona, dôvodom má byť fakt, že Argentínsky svetový klenot začal na sociálnej sieti Instagram sledovať anglický veľkoklub FC Chelsea a niekoľkých jej hráčov, ako Fabregasa či Filipe Luísa. Vrie to i v samotnej Barcelone, napätie by sa dalo krájať a na pohode tomu moc nepridala ani víkendová prehra na pôde Sociedadu 1-0. Lionel Messi sa už dávnejšie posťažoval, že mu vadí autoritatívny štýl vedenia trénera Luisa Enriqueho a práve títo dvaja muži sa dostali do ústnej prestrelky na minulotýždňovom piatkovom tréningu.

Čo sa týka prípadnej prestupovej čiastky, tá by sa mala pohybovať na úrovni 250 miliónov libier. Konšpirační teoretici zašli ďalej, keď vydedukovali, že by sa na Messiho prestupe mohol podieľať aj jeho sponzor Adidas, keďže je jeho tvárou a FC Chelsea hrá v dresoch od spomínanej značky, tak by to všetko do seba zapadalo. My budeme netrpezlivo čakať a sledovať ako sa celá situácia okolo Messiho vyvinie a sme si istí, že okrem nás aj ďalších 8.7 milióna jeho pozorovateľov, ktorí z jeho profilu na sociálnej sieti nespúšťajú oči.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: futbalovysvet.sk

Diskusia

Podobné články