Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Tofiloski opúšťa Košice, MFK už hľadá náhradu

Vyskúša si francúzsky futbal.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Brankár macedónskej futbalovej reprezentácie Darko Tofiloski definitívne odchádza po štyroch rokoch zo slovenského klubu MFK Košice. Jeho novým pôsobiskom bude francúzsky druholigový klub FC Tours, kam v pondelok odletel podpísať nový kontrakt. Informoval o tom oficiálny web MFK.

Tours je po 18. kole druhej francúzskej ligy na 18. mieste v 20-člennej súťaži, pričom zostupujú tri posledné tímy. "Darko odlieta v pondelok do Tours, s ktorým má podpísať trojročný kontrakt," povedal Marcel Podolák, manažér hráčskych transferov MFK. V minulosti už v Tours boli na hosťovaní dvaja hráči MFK Košice, najprv Ján Novák a po ňom i Erik Pačinda.

Vedenie MFK však už rieši aj príchod nového strážcu svätyne. Taliansky portál tuttob.com priniesol správu, že účastník Fortuna ligy má záujem o rumunského futbalového brankára Laurentia Branesca. Dvadsaťročný gólman chytá v talianskom druholigovom tíme S.S. Virtus Lanciano, spolumajiteľom hráča je úradujúci majster Serie A Juventus Turín. Okrem Košíc podľa spomenutého webu po Branescuovi pokukujú aj Dinamo Bukurešť a maďarský Haladás.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články