window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Greenwood sa do Man UTD nevráti: Je známy najhorúcejší záujemca o jeho služby

MANCHESTER - Je známy najhorúcejší záujemca o Masona Greenwooda.
Mason Greenwood sa už do Man UTD nevráti.
Zdroj: instagram @masongreenwood
Zdieľajte:

Kroky anglického futbalistu Masona Greenwooda by mohli zamieriť do Francúzska. "Marseille je hlavným kandidátom na akvizíciu 24-ročného útočníka Manchestru United Masona Greenwooda, ktorý hral v minulej sezóne na hosťovaní za Getafe," informuje na sociálnej sieti X renomovaný prestupový expert Fabrizio Romano.

Podľa tohto zdroja Manchester United súhlasí s hosťovaním Greenwooda s opciou na trvalý nákup. "Červení diabli" chcú zahrnúť do dohody veľkú klauzulu o jeho budúcom predaji, z ktorého by chceli inkasovať 40-50 %. Oficiálna ponuka z Marseille už bola poslaná.

Prečítajte si aj

Slovenský futbalový reprezent Dávid Hancko.Hancko na lane veľkoklubov: O slovenskú hviezdu sa zaujíma ďalší anglický gigant!

Greenwood odišiel z Manchesteru United po kauze ohľadom znásilnenia a fyzického útoku na svoju bývalú priateľku. V minulej sezóne na hosťovaní v španielskom Getafe odohral 36 zápasov vo všetkých súťažiach. Strelil v nich desať gólov a pridal šesť asistencií. Jeho súčasná zmluva s United platí do leta 2025. Podľa špecializovaného portálu Transfermarkt má trhovú hodnotu 25 miliónov eur.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: X/Fabrizio Romano

Diskusia

Podobné články