window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Smutná správa: Egyptský futbalista po kolapse na ihrisku skonal

KÁHIRA - Veľmi smutná správa!
Sviečka (Ilustračné foto).
Zdroj: Freepik.com/wirestock
Zdieľajte:

Egyptský reprezentačný útočník Ahmed Refaat zomrel vo veku 31 rokov na následky infarktu, ktorý utrpel ešte v marci počas ligového zápasu. "Predstavenstvo Egyptskej futbalovej asociácie žiada Všemohúceho Boha, aby pokryl Refaata svojím veľkým milosrdenstvom a vštepil trpezlivosť a pohodlie jeho rodine a blízkym... Patríme Bohu a k nemu sa vrátime," uvádza Egyptská futbalová federácia v oficiálnom vyhlásení.

Incident sa odohral v stretnutí egyptskej ligy medzi Al Ittihad a Future FC (0:0). Dve minúty pred koncom stretnutia Ahmed Refaat bez cudzieho zavinenia spadol na trávnik a ležal bez pohnutia. Zápas bol okamžite prerušený, nastala veľká panika, prišli zdravotníci a začali hráča oživovať.

Prečítajte si aj

Lavička (Ilustračné foto).V Premier League to dokázali len dvaja hráči a on, teraz mení zamestnávateľa: Obrovský klub a veľký krok v kariére!

Ahmed Refaat bol odvtedy v kóme v nemocnici a po takmer štyroch mesiacoch, bohužiaľ, zomrel. Počas svojej profesionálnej kariéry odohral spolu 211 súťažných zápasov, vrátane siedmich v drese egyptskej reprezentácie, strelil v nich 46 gólov a pridal 40 asistencií.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: futbalovysvet.sk

Diskusia

Podobné články