window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

VIDEO Spartak ulovil zahraničnú posilu: Už sa teším, Trnava má skvelých fanúšikov

TRNAVA - Trnavský Spartak ulovil novú posilu.
Zľava hráči Trnavy Jakub Paur, Erik Daniel, Patrick Karhan a Martin Mikovič počas prvého tréningu FC Spartak Trnava.
Zdroj: TASR - Lukáš Grinaj
Zdieľajte:

Švédsky stredopoliar Hugo Ahl je novou posilou futbalistov FC Spartak Trnava. S účastníkom Niké ligy podpísal zmluvu na jeden rok s možnosťou opcie na ďalšiu sezónu. V uplynulom ročníku pôsobil v druholigovom FK Humenné, za ktorý strelil 10 gólov a na ďalšie štyri prihral.

Dvadsaťdvaročný Ahl hrá najradšej na pozícii ofenzívneho stredopoliara. "Ponuka z Trnavy ma potešila, Spartak je na Slovensku veľký klub s veľkými ambíciami. Sledoval som aj nejaké zápasy, najmä počas pôsobenia klubu v pohárovej Európe. Má skvelých fanúšikov a už sa teším, keď tu začnem. Hrávam v strede poľa, občas trocha viac z kraja na krídle. Najlepšie sa však cítim na pozícii číslo 10. Mojími silnými stránkami sú ťah na bránu, viem vyviezť loptu, rozohrať do krídla a som nebezpečný pred bránou súpera," uviedol pre klubový web.

Prečítajte si aj

Futbalisti Slovana Bratislava počas osláv majstrovskej trofeje.So Slovanom vyhral tri tituly: Belasého majstra opúšťa český futbalista a mieri za slovenským trénerom

Tréner Michal Gašparík očakáva, že sa pobije o miesto v prvom tíme: "Veľmi dobre sa ukazoval v druhej lige, strelil tam 10 gólov, čo nie je zrovna ľahké. Chceme mu dať šancu v tréningovom procese s A-tímom a uvidíme ako sa bude vyvíjať. Ak bude mať na A-tím, otvára sa mu priestor s nami hrávať, pokiaľ by jeho výkony neboli adekvátne, pôjde sa rozohrať do druholigových Malženíc."

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články