window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Jeden z top hráčov s prvým zahraničným angažmánom: Podbrezová prišla o reprezentanta

PODBREZOVÁ - Prvý zahraničný angažmán.
Gólová radosť futbalistov Podbrezovej.
Zdroj: TASR - Martin Baumann
Zdieľajte:

Slovenský futbalista Marek Kristián Bartoš odchádza z FK Železiarne Podbrezová a v novej sezóne bude pôsobiť v tíme nováčika poľskej ligy Motor Lublin, s ktorým podpísal dvojročnú zmluvu s ročnou opciou. Informoval o tom oficiálny portál Niké ligy.

Prečítajte si aj

Futbalisti základnej jedenástky MŠK Žilina do 19 rokov.Prvý zahraničný angažmán! Žilinu po šiestich rokoch opúšťa mladý reprezentačný talent

"Marek bol jeden z top hráčov, ktorý za uplynulé roky odviedol pre náš tím veľmi veľa, za čo mu patrí veľká vďaka. Už po niekoľký prestupový termín prejavoval vôľu posunúť sa v kariére, pretože chcel ísť za novou výzvou a Motor ako nováčik poľskej ligy spĺňal kritériá, ktoré Marek na nový klub mal, či už dĺžka kontraktu alebo podmienky, ktoré sú niekoľkonásobne vyššie ako u nás. Marek sa rozhodol túto ponuku prijať. My mu držíme palce pri novej výzve. Verím, že sa naše cesty v budúcnosti ešte skrížia. Nebude jednoduché nahradiť ho, ale urobíme všetko pre to, aby sa nám to podarilo," uviedol pre klubový web "železiarov" generálny manažér Miroslav Poliaček.

Bartoš odohral v lige za Podbrezovú 86 zápasov s bilanciou osem gólov a štyri asistencie. Ďalších 12 duelov v najvyššej slovenskej súťaži si na svoje konto pripísal v drese Pohronia v sezóne 2019/2020. Prvýkrát v kariére si vyskúša pôsobenie v zahraničí.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články