window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Lionel Messi to konečne povedal: Dôvod, pre ktorý sa toľko prechádzam v zápasoch

ATLANTA - Lionel Messi to konečne otvorene prezradil. Dôvod, pre ktorý sa tak často prechádza v zápasoch
Futbalista Argentíny Lionel Messi sa rozcvičuje pred zápasom.
Zdroj: TASR/AP - Mike Stewart
Zdieľajte:

Argentínsky útočník Lionel Messi je považovaný za jedného z najlepších futbalistov všetkých čias. Jeho kritici mu často vyčítajú nedostatok nasadenia a snahy v zápasoch, tvrdia, že sa príliš veľa prechádza po ihrisku.

Teraz Messi odhalil pravý dôvod, prečo toľko počas zápasov chodí. " Príliš veľa sa prechádzam? Hodnotím postavenie súperov. Pozerám sa, kde stoja a kam utekajú. Napríklad v Barcelone sa mi vždy venovala veľká pozornosť. Takže sa snažím dostať preč z ich bránenia, aby som mohol začať akciu. Keď súperi útočia, študujem aj ich rozostavenie," cituje Lionela Messiho španielsky AS.

Prečítajte si aj

Hráči Maďarska pózujú pred zápasom.VIDEO Hororové momenty a zranenie maďarskej hviezdy na EURO: Verím, že niečo podobné už nikdy nezažijeme

37-ročný Messi hrá aktuálne v drese Argentíny na Copa América. V úvodnom zápase pomohol jednou asistenciou k víťazstvu s Kanadou 2:0. Osemnásobný víťaz Zlatej lopty a majster sveta z roku 2022 na klubovej úrovni pôsobí v tíme Inter Miami, v ktorom má platnú zmluvu do leta 2025.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: AS

Diskusia

Podobné články