window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Bývalá hviezda Manchestru United odštartovala úspešnú tenisovú kariéru

MONTEVIDEO - Najlepší hráč MS 2010 v JAR a bývalá hviezda Man UTD žiari na tenisových kurtoch.
Diego Forlan hrá súťažne tenis.
Zdroj: instagram @diegoforlancorazo
Zdieľajte:

Bývalý uruguajský reprezentant a hráč Atlética Madrid či Manchesteru United Diego Forlan odštartoval minulý rok tenisovú kariéru. Tomuto športu sa venoval do svojich 16 rokov a po skončení aktívnej futbalovej kariére sa k tenisu vrátil.

45-ročný Forlan je stále vo výbornej fyzickej kondícii. Udržiava sa a podľa záberov na jeho instagrame vidieť, že okrem tenisu aj cvičí, hrá golf či padel. Veľké úspechy žne na tenisových kurtoch, štartuje na turnajoch veteránov ITF.

Prečítajte si aj

Karim Benzema pozdravuje fanúšikov Al Ittihad.Urobil vážnu chybu, žiadal odstránenie Benzemu: Prezident Al-Ittihadu prehovoril o konci trénera Gallarda

V júli 2023 sa Diego Forlan zúčastnil na antukovom turnaji ITF pre vekovú kategóriu 35+ v Montevideu (Uruguaj) a dostal sa do štvrťfinále. Neskôr sa prebojoval do semifinále turnaja 40+ v uruguajskom Punta del Este a vo februári tohto roku sa opäť prebojoval medzi najlepšiu štvorku na súťaži 45+ v Montevideu.

Tento týždeň hral Diego Forlán po prvý raz na turnaji ITF mimo Uruguaja. Na súťaži MT-1000 v Lime (Peru) sa dostal do štvrťfinále, kde podľahol 45. hráčovi sveta veteránskeho rebríčka ITF Brazílčanovi Antoniovi Amara da Silva Filho (3:6, 2:6).

Diego Forlan bol vyhlásený za najlepšieho hráča MS 2010 v JAR, je víťazom Copa America 2011, dvojnásobný víťaz Zlatej kopačky a jeden z najlepších uruguajských futbalistov v histórii.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: futbalovysvet.sk

Diskusia

Podobné články