window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Proti Ukrajine ho čaká mimoriadne emotívny duel: Som však Slovák a pôjdem na maximum!

DUSSELDORF - Piatkový zápas slovenských futbalistov na ME v Nemecku má špeciálnu príchuť pre Tomáša Suslova.
Slovenský reprezentant Tomáš Suslov počas tlačovej konferencie na ME 2024 vo futbale.
Slovenský reprezentant Tomáš Suslov počas tlačovej konferencie na ME 2024 vo futbale. Zdroj: TASR - Martin Baumann
Zdieľajte:

Jeho tím nastúpi o 15.00 h v Düsseldorfe proti Ukrajine, kde má mladý hráč korene.

Dvadsaťdvaročný stredopoliar sa narodil v Spišskej Novej Vsi, no jeho otec je Ukrajinec. Doma sa podľa neho fandí Slovensku. "Môj otec je Ukrajinec, takže pre mňa je to určite výnimočný zápas. Ja som však Slovák a pôjdem na maximum. Čo sa týka Ukrajiny, sledujem maximálne ich výsledky," povedal Suslov.

Prečítajte si aj

Kustód slovenskej futbalovej reprezentácie Marek Košáň pri práci pred tréningom v Mainzi.Okradnutí sokoli? Slovenská reprezentácia už pred EURO prišla o najdôležitejšiu časť výbavy!

V úvodnom zápase proti Belgicku (1:0) nastúpil v 70. minúte, keď vystriedal Lukáša Haraslína. Proti náročnému súperovi bol súčasť dvoch nádejných ofenzívnych akcií. "Naskočiť ako striedajúci hráč je ešte ťažšie ako hrať od začiatku. Keď nastúpite z lavičky, vždy je to náročné. Ihrisko bolo roztrhané, ale všetci sme to zvládli," opísal Suslov.

Slováci si v prípade víťazstva zaistia postup zo skupiny. Za určitých okolností ešte môžu obsadiť so šiestimi bodmi tretie miesto v E-skupine, no v tabuľke tretích tímov by boli určite pred účastníkmi zo skupín A a B.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články