window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Chelsea ponúkla 50 miliónov eur za útočníka Atlética Madrid, The Blues dali už tri ponuky

LONDÝN - Chelsea lanári útočníka Atlética Madrid, ponúkla 50 miliónov eur.
Hráči Chelsea oslavujú gól.
Zdroj: TASR/AP - Ian Walton
Zdieľajte:

Chelsea Londýn dala Atléticu Madrid už tri ponuky za prestup 20-ročného útočníka Samuela Omorodiona. Informuje o tom futbalový expert Matteo Moretto.

Podľa tohto zdroja The Blues oslovili Atlético Madrid už trikrát ohľadom prestupu perspektívneho útočníka. Najnovšia ponuka londýnskeho giganta dosiahla 50 miliónov eur, no Atlético odmietlo.

Atlético Madrid si údajne chce ponechať Omorodiona na budúcu sezónu. Predtým sa objavili správy o tom, že španielsky klub je ochotný ho predať toto leto minimálne za 80 miliónov eur.

Prečítajte si aj

Milan Škriniar, Denis Vavro, Ondrej Duda a Juraj Kucka sa tešia po víťazstve.Skvelá správa: Slovensko si polepšilo v rebríčku FIFA, na vzostupe aj Brazília

Omorodion je odchovancom španielskej Granady, za ktorú nastúpil v minulej sezóne a v 1. kole skóroval proti Atléticu Madrid. Následne bol formalizovaný jeho prestup do Atlética, odkiaľ odišiel na hosťovanie do Alavésu.

Španiel odohral v uplynulej sezóne vo všetkých súťažiach 36 zápasov a strelil v nich deväť gólov. Podľa špecializovaného portálu Transfermarkt je trhová hodnota Omorodiona 35 miliónov eur.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: futbalovysvet.sk

Diskusia

Podobné články