window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Obavy o hviezdu Lille! Na jeseň hral proti Slovanu, teraz po infarkte skončil v nemocnici

LILLE - Ešte na jeseň hral proti Slovanu. Teraz hviezda Lille dostala infarkt, skončila v nemocnici
Tigran Barseghjan (Slovan) a Nabil Bentaleb (Lille).
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Bývalú hviezdu Tottenhamu Hotspur a súčasného hráča francúzskeho Lille Nabila Bentaleba urgentne previezli do nemocnice po tom, čo dostal infarkt, informujú o tom francúzske médiá.

29-ročný alžírsky reprezentant dostal infarkt v utorok 18. júna vo večerných hodinách. Hráč bol urgentne prevezený do Univerzitnej nemocnice v Lille, kde podstupuje intenzívnu liečbu.

Prečítajte si aj

Futbalisti Manchestru United.Tak pozor! Žiadna Saudská Arábia? Casemiro by sa mohol presunúť k európskemu gigantovi

Jeho klub je nápomocný a poskytuje mu všetku podporu pri liečebnom procese. Klub vyzval na rešpektovanie súkromia hráča v týchto ťažkých chvíľach. Lille o diagnóze neinformoval, no správy o infarkte potvrdila Alžírska futbalová federácia.

Bentaleb podpísal s Lille zmluvu minulý rok v lete. Na jeseň sa v skupinovej fáze Konferenčnej ligy predstavil aj proti Slovanu Bratislava, v jednom zápase nastúpil v základnej jedenástke a v druhom prišiel do hry ako striedajúci hráč.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: futbalovysvet.sk

Diskusia

Podobné články