window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Gruzínska hviezda na odchode z Neapola: Podpísal už predbežnú dohodu s európskym gigantom

NEAPOL - Gruzínske eso Neapola na odchode. Predbežnú dohodu podpísal s európskym gigantom
Khvicha Kvaratskhelia sa raduje so spoluhráčmi z Neapola.
Zdroj: TASR/ANSA
Zdieľajte:

Gruzínsky reprezentant a hviezda talianskeho Neapola Khvicha Kvaratskhelia môže zmeniť v lete adresu. Krídelník chce opustiť Taliansko a pokračovať v kariére vo francúzskom PSG. Informuje o tom novinár Djaameel na sociálnej sieti X.

Podľa jeho informácií už bola podpísaná predbežná dohoda medzi gruzínskym futbalistom a zástupcami PSG. Situáciu ale komplikuje neochota prezidenta Neapola Aurelia De Laurentiisa predať Kvaratskheliu.

Prečítajte si aj

Francúz Kylian Mbappé sa na domácich OH nepredstaví.O účasti Mbappého na domácich OH v Paríži je rozhodnuté: Stanovisko klubu bolo jasné!

O záujme PSG o gruzínskeho reprezentanta sa hovorí už dlhšie. V sezóne 2022-23 pomohol Neapolu k zisku talianskeho majstrovského titulu a vyhlásili ho za najužitočnejšieho hráča sezóny. Podľa špecializovaného portálu Transfermarkt je jeho trhová hodnota 80 miliónov eur.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: futbalovysvet.sk

Diskusia

Podobné články