window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Slovan má záujem o dve zvučné mená: V hľadáčiku slovenský brankár aj bývalé eso belasých

BRATISLAVA - Slovan pokračuje v posilňovaní kádra, záujem má o dve zvučné mená.
Oslavy hráčov ŠK Slovan Bratislava po získaní majstrovskej trofeje.
Zdroj: TASR - Jakub Kotian
Zdieľajte:

Slovan Bratislava má ambície v budúcej sezóne nielen obhájiť majstrovský titul, ale zamiešať kartami aj v pohárovej Európe. Tomu prispôsobil prestupovú stratégiu. Vedenie belasých už pritiahlo troch kvalitných hráčov: Róbert Mak, Jurij Medveděv a Julius Szöke.

V posilňovaní však klub z Tehelného poľa rozhodne nekončí. V hľadáčiku má ďalšie atraktívne mená. Ako informuje futbalový redaktor RTVS Tomáš Kotlárik na sociálnej sieti X, Slovan usiluje o návrat útočníka Andraža Šporara a tiež o príchod slovenského brankára Mareka Rodáka.

Prečítajte si aj

Futbalisti Slovana Bratislava, zľava Milan Borjan a Juraj Kucka počas osláv majstrovskej trofeje.VIDEO+FOTO Z Ruska sa vracia späť domov: ŠK Slovan Bratislava hlási návrat dlhoročnej opory!

Andraž Šporar odohral najlepšie roky svojej doterajšej kariéry práve v drese Slovana. Nastrieľal 60 súťažných gólov a aktuálne je s tímom Slovinska na EURO 2024. Zo Slovana odišiel za sedem miliónov eur do Sportingu Lisabon. Aktuálne je hráčom gréckeho Panathinaikosu Atény. Šporar má s Panathinaikosom platnú zmluvu do leta 2026, jeho trhová hodnota je podľa Transfermarketu 4 milióny eur.

Marek Rodák je slovenskou brankárskou reprezentačnou dvojkou. Skončilo jeho pôsobenie v anglickom Fulhame, ktorého bol oporou, no klub sa k nemu nezachoval úplne férovo a nedal mu šancu, akú by si zaslúžil. Rodák je po konci vo Fulhame voľným hráčom, záujem ale hlási viacero klubov v Európe.

Slovan hľadá posilu na brankársky post po odchode jednotky Milana Borjana. V tejto súvislosti má na zozname aj českého gólmana Tomáša Vaclíka.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: X/Tomáš Kotlárik

Diskusia

Podobné články