Pep Guardiola: Som bližšie k odchodu z Man City ako k zotrvaniu

Španielsky tréner Pep Guardiola prehovoril o svojej budúcnosti na lavičke Manchesteru City a jeho slová mnohých prekvapili.
"Skutočnosť je taká, že teraz som bližšie k odchodu ako k zotrvaniu. S klubom sme diskutovali, cítim, že chcem zostať. V budúcej sezóne zostanem a porozprávam sa s klubom, ako bude napredovať. Uvidíme,“ cituje Guardiolu novinár Fabrizio Romano na sociálnej sieti X.
Prečítajte si aj

Pep Guardiola je považovaný za jedného z najlepších futbalových trénerov histórie. Na Etihad Stadium prišiel v roku 2016 z Bayernu Mníchov. Za osem rokov získal s Manchesterom City 16 trofejí. Obrovské úspechy dosiahol aj predtým v Bayerne a Barcelone. Guardiola má zmluvu s Man City platnú do leta 2025, vstúpi teda do svojej poslednej sezóne.
Bude jeho posledná aj na lavičke City?